istanbul’da günlük daire fırsatı
4 Nisan 2017
Uygun Fiyatlarda Günlük Kiralık Ev
6 Nisan 2017

İstanbul’a gün içerisinde binlerce insan geldiği için bu insanların kalacak yer problemi olmuştur. Bu probleme çare olarak ortaya çıkan ve birçok avantajı olduğu için kısa süre de yayılan ve birçok şirketi açılan günlük kiralık evler bulunuyor. Bu evler sayesinde insanlar İstanbul’a herhangi bir nedenden dolayı gelirken kalacak yer problemi ve masraflarını düşünmeden geliyorlar. Çünkü günlük kiralık evlerde kalmanın hem maddi hemde manevi açıdan birçok karı bulunuyor. Örneğin Bakırköy günlük kiralık evlerinde kalan bir insanın yemek masrafı, yol masrafı olmaz ayrıca zamandan da karı olur. Şöyle ki evlerin tamamı klasik bir aile evi şeklinde dizayn edilmiştir.

Bu nedenle kiralık evinizde dilediğiniz zaman dilediğiniz yemeğinizi yapabildiğiniz gibi herhangi bir ücrette ödemezsiniz. Evleri kiralarken ki ödediğiniz ücret bütün masraflarınızın karşılığı olarak alınır bu nedenle ekstra bir ücret herhangi bir nedenden dolayı kesinlikle ödenmez. Bu sayede hem sağlıklı yiyecekler yemiş olursunuz hemde maddi açıdan sağlıksız ve pahalı yemekleri yemekten kaçınmış olursunuz. Bu avantajının yanı sıra evi istediğiniz bir konumdan istediğiniz bir semtten tutabildiğiniz için geliş gidiş sürelerini kısaltabilirsiniz ve bu sayede hem zamandan hemde ulaşım ücretinden kurtulmuş olursunuz. Bütün bu nedenlerden dolayı birçok insan artık otellerde veya pansiyonlarda kalmak yerine günlük kiralık evlerde kalmayı tercih ediyorlar. Bütün avantajlarının yanı sıra ev şeklinde dizayn edildiği için insanların aile ve ev özlemini de karşılayabiliyor.

Merkezi Konumda 1+1 ve 2+1 Günlük Kiralık Lüks Evler

Evlerin tamamı şirket tarafından tutulmadan önce kontrolden geçiriliyor ve bakımları eksiksiz olan yeni binalar tercih ediliyor. Bu sayede sizler evlerde kalırken herhangi bir tehlikeye karşı korunmuş oluyorsunuz ve tehlike minimuma indirilmiş oluyor. Ayrıca evlerin tamamı ne zemin katta ne de en üst katta oluyor. Genel olarak 2, 3, ve 4. katlardan evler kiralanıyor. Bu sayede ne yüksekte kalmış oluyorsunuz ne de zeminde kalarak rahatsız ediliyorsunuz. Ayrıca Bakırköy günlük kiralık ev firmasının evlerinin tamamı her müşteriden sonra düzenli olarak ve detaylı bir şekilde temizleniyor. Bu sayede herhangi bir pislik problemi yaşamadan gönül rahatlığı içerisinde evlerde kalabiliyorsunuz.

Bakırköy günlük kiralık evlerinde kalarak hem sağlığınızı korumuş olursunuz hem paranızı korursunuz hemde huzurlu ve mutlu bir İstanbul macerası yaşamış olursunuz. Günlük kiralık evler sayesinde gönül rahatlığı ile İstanbul’a gelebilir ve işlerinizi halledebilirsiniz. Ayrıca evi kiralarken herhangi bir belge gerekmediği için hiç uğraşmadan dakikalar içerisinde evinizi kiralamış olursunuz. Bunun yanı sıra evlerin tamamında wifi hizmeti de veriliyor. Sınırsız olarak bağlanabileceğiniz internetiniz de dilediğiniz gibi film izleyebilir veya müzik dinleyebilirsiniz. Bütün bu hizmetleri bir otelde de alabilirsiniz ancak sıcak ve samimi bir ortam olarak günlük evler benzersizdir ve evlerin tamamında sigara içmekte serbest bırakılmıştır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir