Son Haberler
Anasayfa » Bakırköy Günlük Kiralık Daire » Günlük Ev Kiralamanın Faydaları

Günlük Ev Kiralamanın Faydaları

Günlük ev kiralamanın faydaları hakkında birçok detayı sizinle paylaşacağız. İstanbul’un birçok bölgesinde bulunan bu işletmeler size evinizin rahatlığını hissettiriyor. Uygun fiyatlarla kiralayabileceğiniz dairelerde ihtiyacınız olabilecek her şey mevcut. Büyükşehirlerde konaklama söz konusu olduğunda günlük kiralık daire hizmetinden yararlananlar sayıca fazladır. Günlük kiralık daireler genellikle şehrin ve semtin merkezi konumlarındadır. Daireler ATM, market ve hastane noktalarına yakındır. İhtiyaç anında en kısa sürede hizmet noktalarına ulaşırsınız. Fiyatları 100 TL’den başlayarak 250 TL’ye kadar değişkenlik gösterir. Evin büyüklüğü gibi eşyaların yeni ve eski olmasına bağlı değişebilir. 6-7 odalı daireler olduğu gibi stüdyo günlük kiralık dairelerde hizmet kapsamındadır. Kişi sayısına göre daire seçimi yaparak konforlu konaklama yapabilirsiniz. Günlük kiralık ev fiyatı kişi sayısına göre değişmez. Arkadaşlarınızla bütçenize en uygun evi kiralayarak uygun fiyata konaklama hizmetinden yararlanırsınız. Bu onu diğer konaklama hizmetlerinden günlük kiralık ev hizmetini ayıran en belirgin özelliği de budur.

Günlük Ev Kiralama Konforu!

Tatil, iş gezisi, şehir içi turistik gezi sebebiniz ne olursa olsun şehir değiştirdiğinizde günlük kiralık daire konforunda konaklayabilirsiniz. Dairelerde sıcak su ve internet kesintisiz hizmete açıktır. Nevresimler ve mobilyalar temizdir. Mutfakta buzdolabı, ocak fırın gibi eşyalar mevcut olup, çamaşır makinesi ve bazı evlerde bulaşık makinesi de bulunur. Şehrin veya semtin ısınma koşullarına (doğalgaz, klima) uygun sistemler evlerde mevcuttur. Yemek hazırlamak istediğinizde mutfağı kullanabilirsiniz. Kısacası günlük kiralık daireyi kiraladığınız andan itibaren evinizde gibi tüm eşyaları kullanabilirsiniz. Dairede kaldığınız sürede elektrik, su, internet, doğalgaz faturaları bu hizmet karşılığında kişiden talep edilmez.

Günlük daire kiralayan firmaların ilanlarına online hizmet hızıyla ulaşabilirsiniz. İlanlarda dairenin resimlerine, daire hakkında ayrıntılı bilgiye (oda sayısı, eşyalar, konumu gibi), ilanı verenin iletişim numarasına ulaşabilirsiniz. Daire kiralamaya geldiğinizde öncelikle ev gezdirilir, karar verirseniz sözleşme yapılır ve daire sahibi anahtarı tarafınıza teslim eder. Dairede sözleşmede belirtilen süreden fazla kalmak istediğinizde firmayı bilgilendiriniz. Haftalık, aylık konaklamalarda indirimler uygulayan firmalar vardır. Nüfus yoğunluğu sürekli değişen şehirlerde günlük kiralık daire hizmeti daha yaygındır. Özellikle merkezi konumdaki bu daireler havaalanı, otobüs terminali ve şehir içi ulaşım kanallarına yakındır. Tercihinizi günlük kiralık evlerden yana yaptığınıza pişman olmayacağınız kalitede hizmetten ailenizle, arkadaşlarınızla veya yalnız yararlanabilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*