Son Haberler
Anasayfa » Bakırköy Günlük Kiralık Daire » Bakırköy Meydanda Günlük Kiralık Ev

Bakırköy Meydanda Günlük Kiralık Ev

Ülkemizin en büyük şehri olan İstanbul hem turizm hem de sanayi açısından oldukça popülaritesi yüksek şehirlerimizden olup genel olarak ülke ekonomisin en büyük katkıyı sağlayan şehrimizdir. Bakırköy günlük kiralık ev seçeneği ile burada geçici olarak konaklaması gerekenlerin rahatça kalabileceği yerlerdendir. 1+0 stüdyo odalardan başlayan daireler 1+1 ve 2+1 seçenekleri ile isterseniz tek kalabilir ya da arkadaşlarınızla, eşinizle, sevgilinizle ya da ailenizle beraber gelerek burada rahatça konaklayabilirsiniz. Dairelerimizde bir evde olması gereken bütün ev araç gereçleri ve eşyaları bulunmaktadır. Siz yerleşmeden önce temizliği ve bakımı yapılan dairemize yerleşirken herhangi bir temizleme ya da düzenleme işlemi yapmanıza gerek kalmamaktadır. Evin dekorasyonu ve tasarımı özenle yapılmış ve müşterilerimizin kendilerini evlerinde gibi hissetmeleri amaç edinilmiştir. Dilerseniz internet sitemizde yer alan dairelerimizin resimlerine bakabilirsiniz.

Bakırköy Meydanda Günlük Kiralık Ev Seçenekleri!.

Erken rezervasyon seçeneği dışında Bakırköy günlük kiralık daire fiyatlarında indirim yapılmamaktadır. Ancak 1 haftadan daha fazla süre kalma planı olan müşterilerimize oldukça cazip ve özel kampanyalı tekliflerimiz de bulunmaktadır. Oldukça güzel bir konumda olan dairelerimiz havaalanına yakın bölgededir. Dilerseniz havaalanına günün belirli saatlerinde hareket eden özel servis araçlarından da yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler almak için, aklına takılan sorularınız için, fikir ve önerileriniz için sitemizde yer alan telefon numarasını günün herhangi bir saatinde arayabilir bize ulaşabilirsiniz. Sitemizde adresimiz de yer almaktadır. Dilerseniz ofisimize gelerek de görevli personeller ile beraber günlük kiralık evler Bakırköy semtindeki mahallenin güzelliğini ve dairenin konumunu seyredebilirsiniz.

Dairelerimiz konum olarak oldukça elverişli bir yerdedir. Şehrin rahatsız edici gürültüsünden uzakta olan dairelerimiz günlük ihtiyaçlar için alışveriş yapılacak yerlere yürüme mesafesindedir. Günlük kiralık dairede konaklamanız tamamlandıktan sonra herhangi bir temizleme ya da düzenleme işlemine gerek yoktur. Bu konudaki görevli personellerimiz dairemizde kalan müşterilerimizin rahat etmesi amacı ile daireden çıktıktan hemen sonra gerekli temizleme ve düzenleme işlemlerini yapmaktadır. Bizimle belirtilen irtibat numaralarından iletişime geçerek evlerimiz, oda sayıları, bulundukları adresleri, fiyatları, özellikleri hakkında bilgi sahibi  olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle evlerimizde konaklama hizmeti sunmaktayız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*