Tıkla ARA0212 542 15 22

GÜVENLİ ÖDEME

Kredi kartı, Eft veya Havale ile Ödeme Kolaylığı!.

EKSTRA ÖDEME YOK

Rezervasyon ücreti dışında bir ödeme alınmamaktadır.

KALİTELİ KONAKLAMA

Bakırköy'de Evinizin Rahatlığını Yaşayın!.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri Memnuniyeti Üst Düzeyde Tutulmaktadır.

Ataköy Günlük Kiralık Daire

Kısa süreli konaklama ihtiyaçlarınız için artık sadece otellerde kalmak zorunda değilsiniz. Günlük kiralanan dairelerden birini seçerek bu dairelerde gününüzü geçirebilirsiniz. Hem ailenizle hem de bireysel olarak kalabileceğiniz bu daireleri isteğinize göre seçebiliyorsunuz. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle sizlere sunulan Ataköy günlük kiralık dairelerin tamamı en kaliteli eşyalarla donatılmıştır. Bunun yanı sıra dairelerin birçok özelliğe sahip olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Merkezî Konumda Günlük Kiralık Daireler

İstanbul’un birçok yerinde günlük olarak kiralanan daireler mevcuttur. Ancak bu dairelerin tamamı merkezî bir konuma sahip değildir. Merkezî konuma sahip olan daireler her zaman işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Yakınlarında otobüs durağı, hastane, eczane, market ve metro bulunan günlük kiralık daireler oldukça uygun ödeme seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Günlük kiralık evlerden birini kiralamak ve bu evde kalmak için kimliğinizin yanınızda olması yeterlidir.

Evinizin Rahatlığını Sunuyoruz!.

Ataköy’de yer alan ve siz değerli konuklarımıza günlük olarak kiralanan daireler eksiksiz bir şekilde donatılmıştır. En kaliteli eşyalarla donatılan bu dairelerde kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. TV, internet, sıcak su gibi imkânları bulunan evlerde mutfak bölümü de mevcut. Dilerseniz dışarıdan yemek yemek yerine kendi yemeğinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Evi kiraladığınız süre boyunca eve sizden başka kimse giremez. Böylece Ataköy’de güvenli bir şekilde konaklayabilirsiniz.

En Uygun Fiyat Garantisi Ataköy’de!.

Konaklama denince akla ilk gelen kavram otel olsa da günlük kiralık daireler otellerin hegemonyasını yıktı diyebiliriz. Daha fazla para ödeyerek daha az hizmet aldığınız oteller yerine oldukça uygun fiyatlar karşılığında kiralayabildiğiniz günlük kiralık daireler de işinizi görecektir. Özellikle birkaç kişi konaklamak istediğiniz zaman günlük kiralık evleri tutmanız maddi açıdan çok daha avantajlıdır. Çünkü oteller kişi başı ücret alır, günlük kiralık evlerde ise bu durum söz konusu değildir. Evin günlük kira bedelini ödeyen kişiler kira bedelini ödedikleri süre boyunca evde birkaç kişi de kalabilirler.

Temiz – Nezih – Kaliteli

Her gün düzenli olarak detaylı temizlik yapılan evler bir sonraki misafir için hazır hale getirilir. En kaliteli eşyalarla donatılan evlerde internet bağlantısı da bulunuyor. Dilerseniz LCD televizyonlardan da faydalanabiliyorsunuz. Mutfak bölümü de bulunan günlük kiralık evler merkezî konumda bulunan apartmanlarda yer alır. Güvenliği sağlanan dairelerde kalmak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Doğru Tercih: Ataköy Günlük Kiralık Ev

Otel kadar pahalı olmayan, pansiyonlardan daha rahat olan günlük kiralık daireler sayesinde Ataköy’de güzel bir gün geçirebilirsiniz. Uygun fiyatlar karşılığında sizlere kiralanan günlük kiralık daireleri görmek ve fiyat almak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Haftalık ve aylık olarak ev kiralamak isteyen misafirler bu isteklerini bizlere bildirmeliler. Kiralamak için karar kıldığınız evi görmek ve rezerve ettirmek için iletişim numaralarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ataköy Günlük Kiralık Ev

Ataköy günlük kiralık daire şirketimiz uzun yıllardır sizlere ülkemizin en güzel şehri olan İstanbul’un en güzide semti olan Ataköy ve çevresinde hizmet vermektedir. Şirketimiz tamamen hizmet amaçlı kurulmuş olup, en uygun fiyatı talep etmektedir. Ataköy günlük kiralık ev hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz taleplerini karşılamak ve sizlere rahat ve konforlu bir alan sunmak için çalışmaktadır. Ataköy günlük kiralık daire şirketi olarak evlerimizi tamamen merkezi konumlardan seçmekteyiz. Sizlerin ihtiyaç duyabileceği her şeye yürüme mesafesindedir. Evlerimiz sizlerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donatılmıştır. Ayrıca evlerimizde ücretsi olarak çağımızın vazgeçilmezi olan interneti hizmetinize sunuyoruz.

Ataköy günlük kiralık şirketi olarak sizlere uzun yıllardır Ataköyve çevresinde hizmet vermekteyiz. Bu uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde sizleri bütün ihtiyaçlarını göze alarak evlerimizi dizayn ediyoruz. Evlerimiz sizlerin hizmetine sunulduğu andan itibaren tamamen size aittir ve herhangi bir kısıtlama söz konusu dahi değildir. Evlerimiz alışveriş merkezlerine, otobüs ve tramvay duraklarına yakın şekilde seçilmiştir. Ayrıca İstanbul gibi büyük şehrin en büyük sıkıntısı otopark bulmaktır.

Ataköy günlük kiralık daire firması olarak biz sizin bu sorununuzu da çözerek evlerimizin önünde veya yakınında bulunan park alanlarından evlerimizde kalacak müşterilere özel yerlerimiz bulunmaktadır bu hizmet sayesinde park arama sıkıntısından kurtuluyorsunuz. Peki insanlar neden güzlük kiralık daire ve evleri tercih etmelidir? Günümüzde insanlar farklı sebeplerden dolayı başka şehirlerde kısa süreli de olsa konaklayacak yere ihtiyaç duymaktadır. Kimisi iş kimisi ziyaret kimisi ise tatil amaçlı gelmektedir. Bu kısa süreli ziyaretlerde otel ve pansiyonlar oldukça masraflı olmaktadır. Ayrıca verilen para karşılığında beklediğiniz hizmeti alamazsınız.

Günlük kiralık ev fiyatları otel ve pansiyonlara göre daha uygun olup aynı zamanda hizmet kalitesi de daha güzeldir. Ayrıca otel ve pansiyonda kaldığınız süreçte birde lokanta masrafınız olacaktır. Günlük kiralık dairelerde kaldığınız da bu masraftan kurtulursunuz.